• ...
  معرفی کنفرانس

معرفی کنفرانس 

هشتمین کنفرانس تجهیزات دوار در صنایع نفت و نیرو با مشارکت شرکت ها و سازمان های تابعه وزارت نفت و وزارت نیرو، دانشگاه ها و پژوهشگاه های کشور، شرکت های سازنده تجهیزات دوار، پیمانکاران و ارائه دهندگان خدمات فنی و مهندسی طی روزهای17,18 بهمن ماه 1396 در مرکز همایش های بین المللی شهید بهشتی تهران برگزار میگردد.

تجهیزات دوار شامل توربین، کمپرسور، پمپ، ژنراتور، موتور، فن و دمنده به عنوان یکی از اجزای اصلی صنایع نفت و نیرو شاهد حضور گسترده شرکت های ایرانی در بخش¬های مختلف طراحی و ساخت، نصب و راه اندازی، نگهداری و تعمیرات و ارائه خدمات فنی و مهندسی بوده است. 

این کنفرانس با هدف بررسی وضعیت حاضر، پیشرفت ها و تحولات به دست آمده طی دهه اخیر، تعامل بین کارفرمایان، پیمانکاران، سازندگان، شرکتهای مهندسی مشاور و اساتید دانشگاهی و تلاش برای ارائه چشم انداز پیش روی این صنعت برگزار می گردد.
  مکان کنفرانس
                                             
  محورهای کنفرانس
 
انواع روش های ارائه مقاله به کنفرانس
انواع روش های ارائه مقاله به کنفرانس انواع مقالات (شفاهی، مجازی و پوستر) در هشتمین کنفرانس تجهیزات دوار، مقالات به دو شکل الف- ارائه (شامل شفاهی و مجازی) و ب- پوستر ارائه خواهد شد. بر این اساس در ادامه مطلب توضیحاتی در رابطه با تفاوت این سه روش ارائه و نحوه تنظیم فایل نهایی مقالات در کنفرانس ارائه شده است ...
1396/03/01 ادامه مطلب


فراخوان ارسال مقاله
احتراماً به استحضار می رساند" هشتمین کنفرانس تجهیزات دوار در صنایع نفت و نیرو" به عنوان بزرگ ترین گردهمایی صنعت تجهیزات دوار کشور با حضور شرکت ها و سازمان های تابعه وزارت نفت و نیرو ، شرکت های سازنده تجهیزات دوار، پیمانکاران شرکت های مهندسی مشاور، ارائه دهندگان خدمات نگهداری و تعمیرات، دانشگاه ها و پژوهشگاه های کشور طی روزهای 26 و27 دی 1396 در مرکز همایش های پژوهشگاه نیرو برگزار می شود. در همین راستا دبیرخانه دائمی کنفرانس از کلیه اساتید، کارشناسان، پژوهشگران و دانشجویان محترم دعوت به عمل می آورد تا نتایج تحقیقات و مطالعات خود را در قالب مقاله و مورد کاوی از طریق عضویت در وب سایت کنفرانس از طریق آدرس http://www.iranrotate.ir/users/signup.php ارسال نمائید.
1396/02/30 ادامه مطلب


ساخت تجهیزات دوار صنعت نفت در مسیر رشد
صنعت نفت نیاز به دو دسته تجهیزات دارد که توان ایران در ساخت و تولید آنها متفاوت است. تجهیزات دوار و برجا عنوان این دو دسته است
1396/02/27 ادامه مطلب


طرح مدل‌سازی قطعات مخروطی دوار
محققان دانشگاه صنعتی امیرکبیر مدلی ریاضی ارائه نموده‌اند که قادر است رفتار ارتعاشی قطعات نانوکامپوزیتی پوسته مخروطی را پیش بینی کند. نتایج این طرح در صنعت هوافضا، صنایع نفت و گاز و نیروگاه‌های هسته‌ای قابل استفاده خواهد بود.
1396/02/13 ادامه مطلب


ساخت سامانه اندازه‌گیری ارتعاشات تجهیزات دوار در فولاد مبارکه
شرکت فولاد مبارکه اصفهان با طراحی و ساخت سامانه حفاظتی پایش وضعیت تجهیزات دوار، این شرکت از واردات این نوع سامانه ها بصورت کامل بی نیاز شد. این سامانه با نصب روی تجهیزات دوار حساس خطوط تولید علاوه بر پایش پیوسته وضعیت تجهیز و نمایش آن در اتاق کنترل، از توقف های ناگهانی و ایجاد خرابی ها خط تولید جلوگیری می کند.
1396/02/13 ادامه مطلب


تاریخ های مهمدبیرخانه همایش

دوشنبه 02 بهمن ماه 1396


تا همایش ...

015
 
محور های همایش

دریافت فایل 


برگزار کنندگان
حامیان
حامیان انجمنی کنفرانس
حامیان رسانه ای